O firmie

Firma istnieje od 1996 roku. Zajmujemy sie sprzedażą i serwisem komputerów, kas fiskalnych POSNET oraz programów do prowadzenia działalności gospodarczej, firmy WAPRO.  

Zapraszamy do siedziby firmy w Warszawie gm. Białołęka oś. Tarchomin przy ulicy Światowida 47B paw. 2 lub na zakupy do Sklepu Online sklep.elbit.waw.pl.  

Należymy do ogólnopolskiej sieci sklepów komputerowych ALSEN

Nasze produkty i uslugi:

Notebooki i komputery - Sprzedajemy komputery markowe (HPASUS ,TOSHIBA ) oraz specjalne konfiguracje bardzo nowoczesne i wydajne na specjalne zamówienie naszych klientów. Posiadamy w ofercie również pełną gamę noteboków.

Kasy fiskalne - Posiadamy w ciągłej sprzedaży wiele modeli kas frmy POSNET

Internet i sieci komputerowe - Zajmujemy sie konfiguracją dostępu do internetu, tworzeniem sieci komputerowych , instalacją serwerów sieciowych opartych na oprogramowaniu firmy MICROSOFT oraz opracowywaniem witryn internetowych opartych na systemach CMS oraz sklepów internetowych opartych o osCommerce 

Oprogramowanie – Wiele firm opiera swoją działalność o programy zakupione u  nas. Są to głównie produkty firmy WAPRO ,  takie jak WF-MAG – system sprzedaży, WF-KAPER  – książka przychodów-rozchodów czy WF-FAKIR – pełna księgowość. Szczególnie polecamy najnowszą moduł sklepu internetowego , naszego autorstwa , korzystający w trybie onLine z danych programu magazynowego WF-MAG . 

Kompletna obsługa - Wielu z naszych klientów prowadzi swą działalność, opierając się na oprogramowaniu firmy WAPRO, używając do tego zakupionych u nas komputerów i kas fiskalnych, połączonych w sieć którą także wykonujemy. Tak więc w każdej potrzebie związanej z informatyką kontaktują się zawsze tylko z jedną firmą.   

Nazwy Microsoft, Wapro , Intel, Fujitsu-Siemens, Posnet, HP są prawnie zastrzeżoną własnością tych firm.

© Elbit.waw.pl - Zapraszamy do współpracy - wszelkie prawa zastrzeżone